Nowy Hitman powstaje również w Polsce! Chcesz pomóc w pracach nad grą?

Jest okazja, by dołączyć do zespołu deweloperów i zająć się tworzeniem poziomów, które trafią do nadchodzącej odsłony Hitmana. 

Jeśli macie odpowiednie doświadczenie i umiejętności, nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować szczęścia i stać się częścią ekipy, która pracuje nad nową grą z agentem 47.


Serwis Skillshot – poprzez który deweloperzy poszukują pracowników do branży gier – zamieścił ofertę pracy od warszawskiej firmy QLOC. To zespół, który odpowiadał ostatnio m.in. za odświeżoną wersję Devil May Cry, która trafiła na konsole nowej generacji.

Teraz ekipa QLOC chce zaoferować posadę osobie, która pomoże przy projektowaniu poziomów w grze HitmanPoszukiwany LEVEL DESIGNER do pracy nad projektem HITMAN, przy którym współpracujemy z twórcą – firmą IO Interactive.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę przy tworzeniu poziomów gry komputerowej. Zależy nam na osobach z doświadczeniem przy budowaniu grywalnych i ciekawych poziomów sandboxowych, uwzględniających rożne możliwości przechodzenia ich przez gracza – tłumaczy QLOC.

Jakie wymagania?

  1. Doświadczenie przy tworzeniu poziomów i rozgrywki w grach komputerowych;
  2. Umiejętność pracy w zespole;
  3. Otwartość i komunikatywność;
  4. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym konwersację i korespondencję;
  5. Mile widziana umiejętność korzystania z programów do grafiki 3D (tworzenie prostych elementów do prototypów);
  6. Umiejętność skryptowania mile widziana.

Miło, że przy tak dużym projekcie jak Hitman, bierze udział również polska ekipa. Jeśli ktoś chce odpowiedzieć na ofertę pracy, zapraszamy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet