Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy Dragon Age może zostać zapowiedziany podczas The Game Awards 2018

Fani marki Dragon Age powinni szykować się na coś nowego. Casey Hudson z BioWare ujawnił, że jego zespół szykuje się na ujawnienie projektu już w grudniu.

Casey Hudson zdradził na oficjalnym blogu BioWare, że w grudniu poznamy pierwsze szczegóły tajemniczego projektu z uniwersum Dragon Age.

Pracujemy także nad pewnymi sekretnymi sprawami dotyczącymi Dragon Age – pisze Hudson i dodaje: Dragon Age to niesamowicie ważna seria w naszym studiu i cieszymy się, że możemy kontynuować jej dziedzictwo. Poszukaj więcej informacji na ten temat w nadchodzącym miesiącu (choć nie powiem ci, gdzie szukać …).

Casey Hudson nie zdradził, kiedy owe informacje zostaną ujawnione, lecz biorąc pod uwagę fakt, że EA i BioWare mają pojawić się na The Game Awards 2018, by pokazać nowy zwiastun Anthem, można przypuszczać, że dojdzie wówczas również do oczekiwanej przez fanów Dragon Age zapowiedzi. Przypominamy, że gala The Game Awards 2018 została zaplanowana na 7 grudnia. Poznamy wówczas grę roku oraz zwycięzców w innych kategoriach. Listę nominowanych gier znajdziecie tutaj.

Niestety nie wiadomo, czym może być nowy tajemniczy projekt Dragon Age. Może chodzić o remaster, grę mobilną (Blizzard ostatnio rozczarował graczy zapowiedzią mobilnego Diablo Immortal), lub kontynuacja głównej serii. Oby chodziło o tę ostatnią opcję!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%