Nowy bohater w Overwatch już znany. Poznajcie Moirę

Nowy bohater w Overwatch już znany. Poznajcie Moirę
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Blizzard ujawnia nowego bohatera w swojej popularnej grze

Zobaczcie, jakie umiejętności dostanie nowa postać.

W ramach PST Overwatch można już testować nową postać w wymienionej grze o nazwie Moira. Władająca technologią regeneracyjną i degeneracyjną Moira O’Deorain to ambitna genetyk, która nie cofnie się przed niczym, aby rozszyfrować i okiełznać podstawowe elementy, z których zbudowane jest życie.

10 premier nowego tygodnia. Darmowy South Park, powrót Need for Speed, hit z PS4 na PC i wiele więcej!

Ta była agentka Blackwatch została wykluczona ze środowiska naukowego z powodu łamania etyki oraz wydalona z Overwatch po incydencie w Wenecji. Niedawno dołączyła do kolektywu naukowego, który założył Oazę. Krążą jednak pogłoski, że Moira jest tak naprawdę ściśle powiązana ze złowieszczą organizacją Szpon, która od dawna sponsoruje (i wykorzystuje) kontrowersyjne badania O’Deorain. Nie przejmując się tymi zarzutami, Moira kontynuuje poszerzanie horyzontów naukowych i nie cofnie się przed niczym, aby dokonać kolejnego przełomu w ludzkiej ewolucji.

Zdolności Moiry wykorzystujące najnowocześniejsze zdobycze nauki czynią z niej mobilną uzdrowicielkę, która może również zadawać obrażenia. Jej główną formą ataku jest Biotyczny Chwyt, którego może używać do leczenia sojuszników albo do wysysania energii życiowej wrogów. Podstawowy tryb ataku tej zdolności leczy wszystkich członków drużyny w zasięgu i zużywa energię biotyczną Moiry, która odnawia się z upływem czasu. Alternatywny tryb ataku to wiązka, która zadaje obrażenia i wysysa zdrowie najbliższego wroga, co przyspiesza regenerację energii biotycznej Moiry i pozwala dłużej leczyć sojuszników.

Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie