Nowy Battlefield 2018 – słowa dewelopera zwiastują szybką zapowiedź gry

Wiemy już, kiedy Battlefield 2018 zostanie pokazany światu w formie grywalnej. Przed tym czeka nas oczywiście oficjalna zapowiedź nowego Battlefielda, a ta zdaje się zbliżać coraz szybciej.

Co zazwyczaj towarzyszy zapowiedzi każdej dużej gry? Oczywiście – trailer. O tym, że zwiastun do Battlefield 2018 już się robi, informuje w serwisie Twitter Randy Evans, zajmujący się marketingiem szwedzkich deweloperów.

Nowy Battlefield 2018 – trailer pokaże oczekiwaną II wojnę światową?

Randy Evans ograniczył się niestety jedynie do stwierdzenia: Trwają prace nad pierwszym zwiastunem Battlefield 2018. Nie wiemy nadal, do jakich czasów przeniesie nas gra, choć wcześniejsze plotki mogą wskazywać na okres drugowojenny.

Krótki komunikat Randy’ego Evansa daje nam jednak do zrozumienia, że zapowiedź Battlefield 2018 wisi na włosku i prezentacja tytułu to zapewne kwestia najbliższych tygodni. Prawdopodobnie nastąpi to w maju.

Battlefield 2018 grywalny już w czerwcu

Electronic Arts ujawniło w zeszłym tygodniu, kiedy nowy Battlefield 2018 zostanie przedstawiony graczom w formie grywalnej. Wszystko rozegra się podczas tegorocznej imprezy EA Play, zaplanowanej na dni między 9 a 11 czerwca.

Oto komunikat od Elektroników:

Na EA PLAY 2018 gracze szukający silnych emocji będą mogli zagrać w nową produkcję z serii Battlefield, nowe pozycje ze stajni EA SPORTS, a także lepiej poznać przepiękną grę akcji Anthem. Osoby szukające czegoś spokojniejszego będą mogły zapoznać się z The Sims 4, a także zagrać w największe hity EA na urządzenia mobilne. Ci, którzy dotrą do Hollywoodu, na pewno nie będą się nudzili: będą tam na nich czekać setki stanowisk z grami, niesamowite pokazy, a także mnóstwo innych atrakcji dla odwiedzających i ich rodzin.

Sądzicie, że Battlefield 2018 to rzeczywiście II wojna światowa? Czy jednak bardziej ucieszycie się z innych klimatów?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.