Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 2018 (Battlefield V). Jest prawdopodobna data zapowiedzi gry

Wygląda na to, że do ujawnienia tegorocznej odsłony Battlefield – roboczo nazywanej Battlefield V – nie zostało zbyt wiele czasu.

Czekacie na oficjalną zapowiedź i szczegóły Battlefield V? Prawdopodobnie gra zostanie pokazana światu już w tym miesiącu – 23 maja. Na stronie Electronic Arts znajduje się pusta witryna, na której widzimy wspomnianą datę oraz dopisek #battlefield. W źródle strony możemy natomiast przeczytać hasło/motto – Never Be the Same.

Możliwe, że za kilkanaście dni poznamy pierwsze oficjalne konkrety odnośnie Battlefield V, choć niewykluczone, że wspomniana data jest związana z obecną odsłoną gry. Stawiamy jednak na pierwszą opcję, ponieważ deweloperzy zamierzają zwolnić z aktualizacjami Battlefield 1 i wiadomo już, że w czerwcu otrzymamy ostatnią comiesięczną łatkę. Czas ustąpić miejsca nowej części!

Battlefield 5 vs nowe Call of Duty. EA ma dobre wieści

Z tego co wiadomo, Battlefield 2018 będzie miał kampanię dla pojedynczego gracza i gra zostanie wydana w październiku. Będzie można w nią zagrać wcześniej, podczas imprezy EA Play 2018, która rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu pacyficznego (20:00 czasu polskiego) w sobotę 9 czerwca 2018 roku. Wiadomo nie od dzisiaj, że właśnie tam zobaczymy rozgrywkę z Battlefield 2018 (umownie nazywamy nowy tytuł Battlefield 5), co potwierdzili osobiście Elektronicy.

Kilka dni temu pojawił się natomiast w sieci trop, jakoby nową częścią miało być Battlefield Bad Company 3. Nie są to jednak potwierdzone wieści, choć próba zamiecenia ich pod dywan daje do myślenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%