Nowy arsenał gracza od Ravcore – myszy Blizzard i Sirocco oraz uchwyt na kabel

Co powiecie na nowy sprzęt od znanego producenta?

Ravcore prezentuje dwie nowe myszy gamingowe i HUB USB 3.0, pełniący jednocześnie funkcję uchwytu na kabel myszy (tzw. mouse bungee).


Blizzard to model dla najbardziej wymagających – sensor AVAGO 9800, regulacja wagi gryzonia, programowalne klawisze i profile makro. Sirocco może spodobać się tym, którzy lubią delikatne kształty i cenią dobrą jakość w niewysokiej cenie. Natomiast CruX, czyli HUB z funkcją podtrzymywania kabla myszy, stanowi uzupełnienie akcesoriów prawdziwego gracza.

Mysz Blizzard

Blizzard oferuje wiele funkcji, których oczekuje od gryzonia zaawansowany gracz. Sensor laserowy AVAGO 9800 zapewnia maksymalną precyzję, a regulowana rozdzielczość i częstotliwość odświeżania oraz programowalne klawisze umożliwiają dostosowanie myszy do indywidualnych preferencji i ulubionych gier. Blizzard oferuje 4 tryby rozdzielczości w zakresie od 1000 do aż 8200 DPI, których konkretne poziomy można samodzielnie ustawiać. Zestaw 3 ciężarków, wkręcanych w podstawę myszy za pomocą dedykowanego klucza, pozwala dopasować wagę myszy, wybierając jeden spośród 5 poziomów wagi urządzenia między 145 a 160 gramów. Dedykowane oprogramowanie umożliwia użytkownikowi przypisanie określonych funkcji do wybranych klawiszy oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami. Blizzard to nie tylko precyzja, ale także szybkość – częstotliwość skanowania 12000 FPS, maksymalna szybkość ruchu 150 IPS, częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 30G.

Ravcore Blizzard
Ravcore Blizzard

Mysz Blizzard wyróżnia się również eleganckim wyglądem i komfortem użytkowania. Kolor podświetlenia można wybrać z pełnej palety barw, ustawić jego poziom jasności i wybrać efekty świetlne. Można także całkowicie je wyłączyć. Ergonomiczna budowa jest zaprojektowana z myślą o praworęcznych graczach. Wielożyłowy przewód w oplocie z pozłacanym złączem USB zapewnia wysoką trwałość.

Mysz Sirocco

Sirocco charakteryzuje się delikatnymi rysami i opływowym kształtem, oferując jednocześnie gamingowe funkcje, takie jak np. programowalne klawisze i profile makro. Dedykowane oprogramowanie jest proste w obsłudze i pozwala przypisać wybrane funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawić makra. Mysz wyposażona jest w optyczny sensor AVAGO 3050 o rozdzielczości 4000 DPI i oferuje częstotliwość próbkowania 125Hz-1000Hz oraz przyspieszenie 20G. Kolor podświetlenia – zmieniający się wraz z rozdzielczością DPI – można dobierać dla każdego poziomu DPI z bogatej RGB oraz regulować jego natężenie (od 5% do 100%).

Ravcore Sirocco
Ravcore Sirocco

HUB USB 3.0 CruX

Ravcore CruX to czteroportowy HUB USB 3.0 z zewnętrznym zasilaczem sieciowym oraz funkcją podtrzymania kabla myszy (tzw. mouse bungee). Dzięki 4 portom USB 3.0 umożliwia nie tylko jednoczesne podłączenie słuchawek, myszy, kamery PC czy innych akcesoriów bez plątaniny kabli ciągnących się od komputera, ale także zapewnia szybki transfer danych w przypadku podłączenia pamięci przenośnej, dysku zewnętrznego czy smartfona. CruX jest wyposażony w zewnętrzny adapter 230V podłączany bezpośrednio do gniazdka sieciowego, co zapobiega obciążeniu portu USB w komputerze.

Ravcore CruX
Ravcore CruX

Wygodną funkcją dla graczy jest mouse bungee, czyli elastyczne ramię podtrzymujące kabel myszy, dzięki któremu przewód nie będzie się plątał i przeszkadzał nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Ravcore CruX
Ravcore CruX

Myszy Ravcore Blizzard i Sirocco oraz HUB CruX właśnie wchodzą do sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Źródło: Ravcore, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet