Słuchawki Ravcore Dynamite 7.1 już w sprzedaży. Cena i specyfikacja techniczna

0 komentarzy

Gdy jesteś pochłonięty grą, każdy szczegół jest ważny.

Nowe słuchawki Ravcore Dynamite oferują system dźwięku przestrzennego 7.1, funkcję wibracji, atrakcyjne podświetlenie i regulowany, wygodny mikrofon.

System dźwiękowy w technologii Virtual Surround 7.1 zwiększa realizm gry i w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem umożliwia dostosowanie kontroli czułości dźwięku oraz natężenia basów do indywidualnych preferencji.

Można także tak skonfigurować ustawienia, aby np. lepiej słyszeć, co się dzieje za Twoimi plecami. Funkcja wibracji dodatkowo intensyfikuje wrażenia i pozwala naprawdę poczuć każdą eksplozję czy uderzenie magii.

Słuchawki są wyposażone w wyciągany, elastyczny mikrofon z regulacją długości i pozycji oraz kontroler audio na kablu. Cechują się także ergonomiczną budową i zapewniają uczucie komfortu nawet przy wielogodzinnych rozgrywkach. Wyróżnia je charakterystyczna czarno-czerwona kolorystyka oraz krwiste podświetlenie nauszników i kontrolera audio (które można w razie potrzeby szybko wyłączyć jednym przyciskiem).

Ravcore Dynamite
Ravcore Dynamite

Słuchawki Ravcore Dynamite są już dostępne w sprzedaży w cenie około 235 zł. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door.

Słuchawki Ravcore Dynamite – specyfikacja:

– Czułość: 105dB+/-3dB
– Długość przewodu (m): 2,2
– Liczba kanałów: Wirtualne 7.1
– Impedancja (Ohm): 32
– Kolor: czarno-czerwony
– Mikrofon: Tak
– Pasmo przenoszenia (Hz – kHz): 16 – 20
– Regulacja głośności: Tak
– Średnica przetwornika (mm): 50mm
– Złącze: USB
– Podświetlenie: Tak
– Rodzaj słuchawki: Nauszne

Źródło: Ravcore, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się