Słuchawki przygotowane do intensywnego użytkowania przez wiele lat

Ravcore ogłosił premierę najnowszych słuchawek– Turbine.

Według producenta jest to propozycja dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy słuchawkami gamingowymi a zestawem audio, który można podłączyć do urządzeń mobilnych.

Ravcore Turbine to nauszne, dwukanałowe słuchawki stworzone dla graczy, którzy cenią sobie dokładne pozycjonowanie dźwięku z gry. Nowy zestaw audio od Ravcore skierowany jest do osób, które słuchawki do gry wykorzystują także do codziennego słuchania muzyki. Zestaw wyposażono w 40-milimetrowe przetworniki o paśmie przenoszenia od 30 do 16 000Hz i impedancji na poziomie 32 Ohm. Ravcore podkreśla, że dzięki tym parametrom zapewniają wierne odwzorowanie brzmień w pełnym zakresie tonacji.

Ravcore Turbine

Słuchawki dla graczy nie mogą obyć się bez mikrofonu, który zazwyczaj – sztywno zamontowany na pałąku – rzuca się w oczy i przeszkadza użytkownikom, lubiącym słuchać muzyki poza domem. Projektanci Ravcore osadzili mikrofon w niewielkiej wypustce na lewej słuchawce. Dzięki temu sprzęt nadal przypomina outdoorowy zestaw audio.

Ravcore Turbine

Słuchawki Turbine posiadają nowoczesny, lifestyle’owy wygląd w typowej dla Ravcore kolorystyce. Czerwone podświetlenie LED sprawia, że nowa propozycja polskiego producenta wyróżni każdego gracza, zawłaszcza w nocy. Ravcore zaznacza, że wysokiej jakości materiały sprawiają, że sprzęt jest przygotowany do intensywnego użytkowania przez wiele lat.

Ravcore Turbine posiadają 210-centymetrowy kabel, zakończony dwoma 3,5-milimetrowymi wtyczkami jack oraz złączem USB, zapewnia dużą swobodę ruchu. Wtyczki pozwolą podłączyć zestaw zarówno do karty dźwiękowej komputera, jak i dowolnego urządzenia mobilnego, a USB odpowiada za zasilanie podświetlenia LED.

Ravcore Turbine

Słuchawki Ravcore Turbine będą dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 120 zł. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są rozszerzoną gwarancją door-to-door przez okres 12 miesięcy od daty zakupu.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.