Darmowy Counter-Strike: Global Offensive lub rabat na Battlefield 1. Akcja promocyjna Ravcore

Darmowy Counter-Strike: Global Offensive lub rabat na Battlefield 1. Akcja promocyjna Ravcore
Newsy PC Polecamy

Przy zakupie wybranego sprzętu, można zgarnąć CS: GO lub zniżkę na nowego Battlefielda.

Ravcore przypomina o promocji, która rozpoczęła się 3 grudnia i potrwa aż do końca 2016 roku. Tylko teraz każdy, kto zakupi produkt marki Ravcore z listy modeli objętych promocją w jednym ze
sklepów partnerskich, otrzyma do wyboru grę Counter-Strike: Global Offensive za darmo lub zniżkę na zakup Battlefield 1.

Battlefield 1 czy Counter Strike: Global Offensive?

Nie czekaj na Świętego Mikołaja i obdaruj bliskich kodami uprawniającymi do bezpłatnego pobrania pełnej wersji gry Counter-Strike: Global Offensive na platformę Steam (PC). Jeśli natomiast bliskie są Ci klimaty I Wojny Światowej, Ravcore wraz z RTV Euro AGD rozdaje kody zniżkowe, uprawniające do zakupu tytułu Battlefield 1 w wersji PC Box z 30% rabatem.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest nabycie jednego z produktów objętych promocją w nieprzekraczającym terminie 31 grudnia 2016 roku oraz wypełnienie i przesłanie specjalnego formularza znajdującego się na stronach promocyjnych: www.cs.ravcore.com lub www.bf.ravcore.com. Znajdziecie tam również wszystkie informacje dotyczące sprzętów objętych akcją, ceny oraz sklepy, w których należy złożyć zamówienie.

Źródło: Ravcore, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie