Nowa gra mroczną wersją legend arturiańskich. Sprawdźcie za darmo już teraz

Nowa gra mroczną wersją legend arturiańskich. Sprawdźcie za darmo już teraz
Newsy PC

Sworn to nowy dynamiczny roguelike, który zabierze nas do mrocznego świata legend arturiańskich. Gra za darmo do sprawdzenia dostępna jest na Steam.

Jak jakimś wielkim fanem roguelike’ów nie jestem, to czasami zdarzy się prawdziwa perełka (Hades!). Sworn również kusi, przede wszystkim atrakcyjnym ujęciem mrocznej wizji legend arturiańskich… tak jakby nie były one mroczne same w sobie.

Gra za darmo do ogrania na Steam – wypróbujcie Sworn!

Team17 zapowiedziało właśnie swoją nową grę, która będzie mrocznym, osadzonym w ogarniętym mroczną władzą zamku Camelot roguelike’iem. Sworn, bo o niej mowa, kusi także czymś jeszcze. Już teraz gracze mogą brać udział w otwartych (no, pół-otwartych, bo trzeba poprosić o dostęp) testach produkcji. Oczywiście za darmo!

Sworn to “to co-opowy rogue-like akcji dla 1 do 4 graczy. Zbadaj i wyzwól upadły Camelot spod władzy zdeprawowanego Artura i jego Rycerzy Okrągłego Stołu” jak czytamy w opisie gry na Steam. Twórcy ze studia Windwalk Games stawiają więc na rozgrywkę kooperacyjną, ale można też grać w pojedynkę. Czy jednak warto? O tym przekonacie się zupełnie bez opłat, wystarczy jedynie udać się na kartę Steam gry.

Tam, gdy tylko zjedziecie nieco niżej, trzeba wybrać opcję “Dołącz do Sworn Playtest”. Gdy poprosicie o dostęp, ten od razu powinien zostać Wam przyznany i będziecie mogli pobierać pliki z grą. Warto zaznaczyć, że wydarzenie jest limitowane czasowo. Testować pozycję można do 31 marca 2024 roku, więc zaledwie parę dni. Premiera gry zaplanowana jest z kolei na bliżej niedoprecyzowaną datę w 2024 roku. Sworn trafi na PC, a także na PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Poniżej znajdziecie zwiastun pozycji.

Źródło: https://twitter.com/Sworn_EN/status/1772202091441762668
https://store.steampowered.com/app/1763250/SWORN/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie