Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowe informacje o Resident Evil: Infinite Darkness

Resident Evil: Infinite Darkness będzie posiadało historię odnoszącą się do scenariuszy z gier.

Wydarzenia będą nawiązywały do zdarzeń, doskonale znanych miłośnikom elektronicznej rozrywki. Można spodziewać się, że twórcy niejednokrotnie puszczą oko w stronę entuzjastów serii. Głównymi bohaterami zostaną świetnie znani Leon S. Kennedy i Claire Redfield. Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć jak prezentują się protagoniści, dodaliśmy także krótki trailer.

RE: Wieczny Mrok to animowana ekranizacja, która swoją premierę będzie miała w 2021 roku na platformie Netflix. Dotychczas nie wyciekły żadne informacje dotyczące scenariusza. Wiemy natomiast, że planowany jest serial aktorski. W tym przypadku historia będzie się koncentrowała wokół dzieci Weskera, które trafiły do Raccoon City. Pierwszy sezon ma składać się z ośmiu odcinków, a każdy będzie trwał około godziny.

Zapoznając się z bieżącymi informacjami na temat filmów bazujących na uniwersum RE, można odnieść wrażenie, że gracze będą ukontentowani. Dotychczasowe produkcje bowiem nie zawsze odzwierciedlały klimat znany z produkcji firmy Capcom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się