Resident Evil: Infinite Darkness - Leon Kennedy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil: Infinite Darkness wygląda obłędnie! Jest termin premiery

Resident Evil: Infinite Darkness prezentuje się świetnie. W sieci pojawił się świeżutki zwiastun i wiemy, w którym miesiącu zadebiutuje wyczekiwany serial.

Uniwersum Resident Evil przeżywa niemały renesans. Capcom rozbudowuje je o kolejne dzieła kultury i na wczorajszym pokazie ujrzeliśmy te najnowsze z nich. Na sam koniec prezentacji otrzymaliśmy wyczekiwaną zajawkę serialu Infinite Darkness, o którym słyszymy już od paru ładnych miesięcu.

Resident Evil: Infinite Darkness z nowym zwiastunem i miesiącem debiutu

Capcom wreszcie potwierdził przybliżony termin premiery serialu. Jeśli nie dojdzie do żadnych komplikacji, obejrzymy Infinite Darkness już w lipcu tego roku. Na ujawnienie konkretnego dnia debiutu musimy jeszcze chwilkę poczekać.

Dodatkowo opublikowano nowy zwiastun. Potwierdza on, że akcja widowiska rozgrywa się w Waszyngtonie i skupia na losach Leona Kennedy’ego i Claire Redfield. Wydarzenia zaprezentowane w serialu odbywają się około cztery lata po tych z Resident Evil 2.

Na trailerze widzimy, że Leon i Claire będą świadkami bardzo istotnych wydarzeń. Biały Dom zostaje opanowany przez zombie, przez co prezydent USA trafia do bunkra. Zwiastun ukazuje kilka efektownych strzelanin.

Z pewnością będzie intensywnie, brutalnie, klimatycznie i przy okazji całkiem ładnie. Trzeba przyznać, że oprawa animacji prezentuje się bardzo przyzwoicie i jestem ciekaw, czy cały serial utrzyma przez cały czas tak wysoki poziom od strony wizualnej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się