Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil: Wieczny Mrok – zobacz zwiastun

Resident Evil: Infinite Darkness otrzymało nowy zwiastun. Serial osadzony w kultowym, growym uniwersum prezentuje się wyśmienicie!

Capcom kontynuuje rozwijanie swojej marki. Już niedługo gracze będą mogli zapoznać się z nową odsłoną serii survival horrorów, ale to nie koniec. Netflix wypuścił zapowiedź serialu animowanego osadzonego w uniwersum RE Resident Evil: Wieczny Mrok.

Produkcja opowiada o losach znanego graczom Leona Kennedy i Claire Redfield. Z całą pewnością będzie brutalnie, mrocznie i kto wie, może nawet wyjdzie z tego całkiem kompetentny horror?

Za produkcję animowanego show będzie odpowiedzialny Hiroyuki Kobayashi, który brał udział przy tworzeniu między innymi Devil May Cry 4 i Dino Crisis. Dodatkowo w tworzenie serii jest zaangażowane studio TMS, które możemy kojarzyć z fenomenalnego anime Akira.

Na tym oczywiście nie koniec serialowych adaptacji serii Capcomu. Warto przypomnieć, że Netflix zamówił także osiem odcinków aktorskiego serialu Resident Evil, który trafi do usługi już w 2021 roku.

Choć gry wideo nie mają zbyt dużego szczęścia do serialowych i filmowych adaptacji, to wierzę, że w tym przypadku się nie rozczarujemy. Filmy Resident Evil nie należały do tragicznych. Jest więc szansa, że kolejne wcielenia zmagań z korporacją Umbrella również będą przynajmniej znośne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się