nowe gry PS4 i PS5 - logo PlayStation

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

5 ciekawych premier na PS4 i PS5. Sprawdźcie nowości na konsole Sony

Na konsolach Sony niedługo zadebiutują nowe gry wideo. Sprawdźcie 5 nowości tego tygodnia, które mogą przypaść Wam do gustu.

Nowy tydzień to jak zawsze nowe premiery gier. Posiadacze PlayStation tym razem będą mieli okazję zapoznać się z 5 produkcjami, które są też bardzo różnorodne. Znajdzie się coś dla miłośników sportu, RPG i platformówek.

22 czerwca debiutują dwie pozycje. Pierwsza z nich, Dungeons & Dragons: Dark Alliance, to kooperacyjna gra RPG osadzona w kultowym już uniwersum D&D. Druga to z kolei coś dla fanów sportu. Olympic Games Tokyo 2020 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Kolejne dni będą dużo spokojniejsze. 24 czerwca zadebiutuje sympatyczna platformówka – Alex Kidd in Miracle World DX – oraz Legend of Mana. Ten drugi tytuł dodatkowo przypadnie do gustu fanom klasycznych gier jRPG.

Ostatnia premiera tygodnia jest też moim zdaniem tą najmocniejszą. 25 czerwca zagramy w Scarlet Nexus. Klimatyczne jRPG przypominające nieco NieR: Automata to produkcja, którą zdecydowanie warto mieć na oku. Ciekawy pomysł na rozgrywkę, stylizowana grafika i przyjemny setting wskazują na całkiem ciekawą przygodę.

Jeśli nie widzicie na liście nic dla siebie, spokojna głowa. Oczywiście najbliższe tygodnie także uraczą nas paroma premierami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się