Wciąż bez daty premiery, ale jest świetna wiadomość dla osób czekających na God of War

Pod prąd obecnej modzie.

Według ostatnich niepotwierdzonych informacji, nadchodząca odsłona God of War zadebiutuje pod koniec marca lub pod koniec czerwca. Konkretna data premiery nie jest niestety znana, choć wkrótce powinno się to zmienić.

Cory Barlog, reżyser nowego God of War, jest oczywiście dopytywany przez graczy na Twitterze, kiedy w końcu poznamy datę debiutu. Póki co, deweloper nie chce puścić pary z ust: Nie dzisiaj, przepraszam, ale obiecuję, że w odpowiednim momencie podam datę premiery.

Barlog podkreślił, że właśnie przeszedł God of War do końca i to drugi raz. Odnośnie fabuły niczego nowego niestety nie usłyszeliśmy, choć może to i dobrze, bo nic tak nie cieszy, jak samodzielne odkrywanie przygotowanej przez studio Santa Monica historii.

Ujawniono jednak, że zbliżające się wielkimi krokami  God of War nie otrzyma Przepustki Sezonowej. Twórcy tytułu idą zatem pod prąd obecnej modzie na dodatki, które wspierają grę przez długi czas po premierze. Wygląd więc na to, że w tym przypadku otrzymamy na start kompletną historię!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.