Fani Wiedźmina, jeśli czekacie na nowy serial, to nie mamy dobrych wieści

Geralt musi jeszcze trochę poczekać.

Serial Wiedźmin od Netflixa jeszcze długo będzie na ustach graczy, zanim ujrzymy go na małym ekranie. Lauren Schmidt Hissrich, producentka serialu, jeszcze raz dała do zrozumienia we wpisie na Twitterze, że to dopiero bardzo, ale to bardzo wczesny etap produkcji.

Prawda jest taka, że w tej chwili zbieram pomysły, piszę, czytam, słucham i mało śpię. To bardzo samotna praca z wyjątkiem momentów, kiedy rozmawiam z Wami – zaznacza Lauren Schmidt Hissrich. – Ogromny i utalentowany zespół #TheWitcher (w tym Netflix) również zajmuje się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami – dodaje.

Kiedy przejdziemy do następnej fazy – castingi, lokalizacje, liczba odcinków, orientacyjne daty – wszyscy połączą swoje siły. Jest to oczywiście faza, o której wszyscy tak rozpaczliwie chcą się dowiedzieć, ale o której nie mogę jeszcze powiedzieć zbyt wiele – pisze producentka serialu Wiedźmin.

Jak zatem widać, nie ma gotowego scenariusza i ogólnie wszystko jest na etapie – odnosząc się do gier – wczesnej alphy. W tym roku serialu Wiedźmin od Netflixa raczej nie zobaczymy. Sądzicie, że 2019 rok jest już realny?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.