Nowe DLC do Titanfall już do pobrania. Zobaczcie filmik prezentujący Frontier’s Edge

Rozszerzenie jest na razie dostępne na PC oraz Xbox One.

DLC wprowadza trzy nowe mapy w trybie dla wielu graczy: Dig Site, Haven oraz Export. Pierwsza z nich to górnicza placówka, odizolowana od świata stromymi skałami. Zapewniają one doskonałą ochronę przed atakami z powietrza. Tytani muszą patrolować wąskie drogi pomiędzy blokami gigantycznej fabryki, jest ciasno, co wymusza częstą walkę w zwarciu.


Więcej przestrzeni dostaniemy na mapie Haven, która jest ekskluzywnym kurortem wypoczynkowym. Ośrodek leży tuż przy ogromnym jeziorze. Podczas, gdy Piloci będą wykorzystywać ściany wieżowców, tytani zaszyją się w galeriach sztuki oraz wykwintnych restauracjach, by stamtąd wyprowadzić atak.

Ostatnia mapa DLC, czyli Export, przeniesie nas na zbocze góry. Znajdziemy tam małą osadę, która przypomina miasto gorączki złota sprzed kilku stuleci.

Nowe DLC do Titanfall możemy kupić za 10 euro. Jeśli posiadasz Przepustkę Sezonową, oczywiście nie zapłacisz ani grosza. Dodatek Frontier’s Edge w wersji na Xbox 360 ma być udostępniony w najbliższym czasie. Pozostałe nasze newsy na temat gry znajdziecie tutaj.

Titanfall Frontier’s Edge – zobacz, jak wyglądają nowe mapy

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet