Nie tylko nowe Call of Duty. Oto plany Activision na obecny rok, szykują się remastery

Wydawca nie tylko myśli o nowych grach, lecz zamierza nas również uraczyć remasterami starszych tytułów. Według wcześniejszych niepotwierdzonych informacji, może tutaj chodzić o odświeżone gry ze smokiem Spyro!

Jeśli jesteście ciekawi, co w tym roku planuje wypuścić na rynek Activision, z pomocą przychodzi oficjalny raport finansowy firmy, w którym zdradzono nieco szczegółów.

Oprócz Call of Duty 2018 zobaczymy m.in. World of Warcraft: Battle for Azeroth, rozszerzenia do Hearthstone, Destiny 2 i Overwatch. Nie zabraknie też nowych map do Call of Duty: WWII.

Wydawca wspomina ponadto o dwóch nowych tytułach mobilnych, z czego jedną będzie na pewno społecznościowe kasyno. Co ciekawe, Activision planuje na drugą połowę 2018 roku premiery zremasterowanych gier ze swojej biblioteki IP. Prawdopodobnie chodzi tutaj o ujawnione w połowie lutego przez Kotaku odświeżone tytuły ze smokiem Spyro.

Spyro w nowej wersji? Jesteśmy na TAK

Wspomniany portal, powołując się na kilka źródeł związanych z Activision, twierdzi, że studio odpowiedzialne za Crash Bandicoot N.Sane Trilogy pracuje nad nowymi szatami dla trzech gier z sympatycznym smokiem, które oryginalnie pojawiły się na pierwszej konsoli PlayStation. W skład pakietu mają wchodzić:

  • Spyro the Dragon
  • Spyro 2: Ripto’s Rage!
  • Spyro: Year of the Dragon

Odświeżona trylogia miałaby pojawić się w pierwszej kolejności na PlayStation 4 i to już niedługo. Premiera na jesień tego roku. Po roku trafiłaby również na komputery PC czy Nintendo Switch.

Nowe szaty Spyro mają być naprawdę porządne. Mowa o remake’ach na miarę Crash Bandicoot N.Sane Trilogy! Oczywiście wszystkie rewelacje od Kotaku są nieoficjalne, lecz serwis twierdzi, że już w marcu wszystko zostanie zapowiedziane przez Sony. Czekamy zatem do przyszłego miesiąca i liczymy na to, że dobre wieści się potwierdzą.

A tak wyglądała trzecia część Spyro, wydana na PSX-a:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.