Nowa odsłona Assassin’s Creed. Oglądajcie prezentację na żywo

O godzinie 18:00 rusza specjalny pokaz, na którym Ubisoft zaprezentuje nową część słynnej serii z Asasynami. Jeśli nie chcecie przegapić tego wydarzenia, zapraszamy do wspólnego oglądania!

Trwa odliczanie do ujawnienia nowego tytułu Assassin’s Creed. Wszystko obejrzycie w okienku poniżej. Obecnie klikając Play zobaczymy jedynie zegar, odmierzający czas do początku transmisji.


Wszyscy fani serii powinni zarezerwować sobie trochę czasu po godzinie 18:00, ponieważ plotki na temat nowego Assassin’s Creed w końcu zostaną rozwiane/potwierdzone. Jak sądzicie, ile z nich okaże się prawdą?

Przecieki dotyczące nowej gry w uniwersum AC pojawiły się już w zeszłym roku. Mogliśmy zobaczyć wówczas pierwsze screeny, dowiedzieliśmy się również, że akcja tytułu przeniesie nas do XIX-wiecznego, wiktoriańskiego Londynu. Plotki wskazywały, że nowe Assassin’s Creed otrzyma podtytuł Victory.

Ostatnie dni to kolejna porcja informacji, które przedostały się do sieci. Graficzka z kastetem jednoznacznie wskazała, że akcja rozegra się w Londynie, następnie przyszła do nas wiadomość, że zamiast Victory gra otrzyma podtytuł Syndicate, a głównym bohaterem produkcji zostanie asasyn Jacob Frye. Dzisiaj rano wyszło natomiast na jaw, że będzie również druga grywalna postać – siostra Jacoba o imieniu Evie. W sieci znalazła się nawet grafika koncepcyjna prezentująca bohaterkę. Gorsza wiadomość jest taka, że ponoć w nowym AC zabraknie trybu multiplayer.

Zapraszamy do wspólnego oglądania. Start o godzinie 18:00!

Nowy Assassin’s Creed – Livestream (transmisja na żywo)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

36 Shares
Share36
+1
Tweet