Następny Assassin’s Creed ujawniony. Mamy pierwsze szczegóły oraz screeny

Tytuł powstaje na trzy platformy.

Assassin’s Creed: Victory będzie ponoć jedyną odsłoną serii, która zostanie wydana w przyszłym roku. Tym razem za tytuł ma odpowiadać Ubisoft Quebec. Przypominamy, że przy poprzednich częściach główne skrzypce grał oddział z Montrealu. Czy wyjdzie to cyklowi na dobre?


Do informacji o AC: Victory dotarł serwis Kotaku. Portal donosi, że nowa odsłona powstaje na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Akcja gry przeniesie nas do XIX-wiecznego, wiktoriańskiego Londynu. Data premiery jest oczywiście nieznana. Pewne jest jedynie to, że tytuł pojawi się w 2015 roku.

Fabuła AC: Victory ponownie ma się opierać na walce asasynów z templariuszami. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać. Możemy być za to pewni, że podobnie jak Paryż w Unity, tak Londyn w Victory będzie ogromny i dobrze odwzorowany.

Nowością w rozgrywce będzie lina z kotwiczką, która trafi do ekwipunku naszego bohatera. Na pewno urozmaici to rozgrywkę i da nowe możliwości. Dziennikarze widzieli nawet gameplay z Assassin’s Creed: Victory, lecz nie dostali pozwolenia, by go upublicznić. Częstują nas za to porcją gorących screenów.

Ubisoft potwierdził informacje Kotaku. Assassin’s Creed: Victory rzeczywiście powstaje! Firma wydała również oświadczenie: Smuci nas, gdy wewnętrzne materiały, nieprzeznaczone do publikacji, wydostają się na zewnątrz. Oczywiście z zadowoleniem przyjmujemy oczekiwanie na nasze przyszłe tytuły, ale jest nam przykro, że te materiały koncepcyjne już teraz są publicznie dostępne. Zespół w Quebecu pracował nad tym tytułem przez ostatnie lata i nie możemy się doczekać, by oficjalnie pokazać efekty ich ciężkiej pracy. Obecnie naszym priorytetem jest jednak poprawienie wrażeń płynących z rozgrywki Assassin’s Creed Unity.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet