Assassin’s Creed: Syndicate – zagramy również kobietą! Zobaczcie, jak wygląda

Płeć piękna będzie grywalna w nadchodzącej odsłonie Assassin’s Creed. Do sieci wyciekł nawet zrzut ekranu z postacią bohaterki.

Dzisiaj o godzinie 18:00 Ubisoft oficjalnie przedstawi nową część AC. Będzie pokaz i pierwsze pewne informacje. Wszystko znajdziecie oczywiście na naszej stronie.


Jednak już teraz do sieci przedostają się szczegóły (niepotwierdzone) dotyczące gry. Na weekend pisaliśmy, że nowa część otrzyma nazwę Assassin’s Creed: Syndicate, a głównym bohaterem produkcji zostanie asasyn Jacob Frye (więcej o przeciekach w tym newsie).

Teraz serwis Kotaku donosi, że w Syndicate będzie jeszcze jedna grywalna postać – siostra Jacoba o imieniu Evie. Wspomniany portal dotarł nawet do grafiki koncepcyjnej, która przedstawia kobietę. Wrzucamy ją na końcu wiadomości.

Anonimowe źródła Kotaku zdfradziły również, że w skórze Jacoba przejdziemy około 75 procent misji fabularnych w grze, a kierując Evie – 25 procent. Syndicate nie będzie posiadało żadnego trybu multi, a przełączanie się pomiędzy Jacobem a Evie ma być możliwe w dowolnym momencie pomiędzy misjami.

Czy informacje Kotaku się potwierdzą? Dowiemy się dzisiaj wieczorem.

Assassin's Creed Syndicate - Evie
Assassin’s Creed Syndicate – Evie

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

39 Shares
Share39
+1
Tweet