Assassin’s Creed: Syndicate. Tak ma się nazywać nowa odsłona serii?

Dowiedzieliśmy się również, jak ma brzmieć imię i nazwisko bohatera, którego losy poznamy w nowych Asasynach.

Według wcześniejszych przecieków, nadchodząca część miała nosić podtytuł Victory. Ostatecznie Ubisoft postawił na inną nazwę. Według materiałów marketingowych nowego Assassin’s Creed, do których dotarł serwis Polygon, oczekiwana odsłona serii otrzymała podtytuł Syndicate.

Głównym bohaterem w Assassin’s Creed: Syndicate zostanie ponoć asasyn Jacob Frye. Wspomniane materiały głoszą również, że tytuł przeniesie miliony graczy do zdumiewającej repliki Londynu podczas rewolucji przemysłowej. Mamy znaleźć się w tak pięknym świecie, że musimy to zobaczyć, żeby uwierzyć.

Ponadto osoby składające zamówienie przedpremierowe na Assassin’s Creed: Syndicate w sklepie GameStop, mają dostać w prezencie taki sam naszyjnik, jaki w wirtualnym świecie będzie nosił Jacob Frye.

Pamiętajcie jednak, że to nadal informacje nieoficjalne.

Jak pisaliśmy już dwa dni temu, Ubisoft  zaplanował na 12 maja (najbliższy wtorek) prezentację nowej odsłony Assassin’s Creed. Specjalny pokaz rozpocznie się o godzinie 18:00 naszego czasu. Wówczas dowiemy się, jak owe informacje mają się do rzeczywistości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.