Nowa mapa Niebezpieczne Wybrzeże już niebawem w Armored Warfare

Obsidian Entertainment i My.com ujawnił nowe informacje na temat nadchodzącej aktualizacji 0.13, która pojawi się w Armored Warfare 11 lutego.

Niebezpieczne wybrzeże jest zupełnie przerobioną mapą PvP, która dostarcza szereg możliwości pojazdom wszystkich klas. Region Morza Czarnego od zarania dziejów ogrywał ekstremalnie ważną rolę ze strategicznego punktu widzenia. Z uwagi na znaczenie handlowe wiele stron starało się przejąć i sprawować nad nim kontrolę. Pod koniec lat 20. XXI wieku sytuacja w obszarze basenu Morza Czarnego poważnie się zaostrzyła. Cały region przeobraził się w pole bitwy różnych interesów, często wspieranych przez siły zbrojne założonych niedawno prywatnych firm wojskowych.

Spokojne dotychczas miasteczko na wybrzeżu Morza Śródziemnego po raz pierwszy poczuło na własnej skórze, co to znaczy globalny konflikt, walki o zasoby naturalne, występujące w regionie, pozostawiły po sobie ruiny i zgliszcza. Niebezpieczne Wybrzeże ma powierzchnię wynoszącą 1200 x 1200 metrów i składa się w około jednej trzeciej z terenu miejskiego, przechodzącego w teren falisty. Mapę Niebezpiecznego Wybrzeża zaprojektowano tak, aby oferowała graczom różne strefy walki, przy czym ma ona charakter mieszany – z jednej strony gracze znajdą tu mnóstwo dróg, umożliwiających oskrzydlenie wroga, z drugiej strony mają pole do popisu, jeśli chodzi o zastawianie zasadzek.


Aktualizacja 0.13 doda także:

  • Drzewko trzeciego dilera – Pochodzacy z Chin, nowy handlraz bronia, Zhang Feng i jego arsenal beda wkrotcce dostepne w Armored Warfare.
  • Nową wersję systemu nagród w PvE.
  • Matchmaker 2.0 – aktualizację systemu, lepszą wydajność i bardziej zbalansowane mecze.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet