Nowa mapa w Battlefield 1 – tak prezentuje się rozgrywka na Wzgórzach Verdun

Lokacja będzie częścią nadciągającego DLC.

Dodatek Nie przejdą do Battlefield 1 powinien być dostępny (według wcześniejszych przecieków) od 14 marca dla posiadaczy przepustek sezonowych oraz od 28 marca dla pozostałych graczy, którzy będą mogli kupić go oddzielnie.

DLC zaoferuje nam zestaw nowych map i jeśli chcecie zobaczyć gameplay prezentujący jedną z nich, wystarczy odpalić poniższy materiał. To ponad 10 minut na mapie Wzgórza Verdun, którą tak oto przedstawiają deweloperzy: Artyleryjska kanonada będąca wstępem do bitwy pod Verdun wywołała gwałtowne pożary lasów, wśród których walczyć będą gracze. Jedna ze stron musi przemieszczać się w górę zbocza, w kierunku ogromnej fortecy Verdun, pod nieustannym ogniem ciężkich dział. Odwaga to za mało, aby wyjść cało z tej krwawej łaźni. Witamy w piekle.

Battlefield 1 – gameplay z nowej mapy Fort Vaux, którą dostaniemy w DLC „Nie przejdą”

YouTube’r skrywający się za pseudonimem Westie prezentuje kolejny filmik dotyczący dodatku Nie przejdą do Battlefield 1 (wcześniejsze materiały wrzucamy na końcu wiadomości). DLC wyląduje w marcu na PC, PS4 i Xbox One, choć konkretnej daty jeszcze nie znamy.

Tym razem Westie zabiera nas na mapę Fort Vaux, pozwalając pierwszy raz spojrzeć na rozgrywkę w tej miejscówce.

Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki! – czytamy o wspomnianej mapie na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Battlefield 1 „Nie przejdą”. Tak wygląda nowa mapa Soissons

YouTuber o pseudonimie Westie przygotował ponad 13-minutowy gameplay z dodatku Nie przejdą do Battlefield 1. Możecie dokładnie zobaczyć, jak wygląda nowa mapa w DLC o nazwie Soissons.

Oprócz tego youtuber pokazuje dwa nowe czołgi, które wprowadzają nieco świeżości do rozgrywki.

Dodatek będzie można pobrać w marcu, ale dokładnej daty debiutu jeszcze nie znamy.

Wszystkie bronie z dodatku „Nie przejdą”

Mieliśmy już opis map, które wprowadzi dodatek, mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę z nowego trybu Linia Frontu (przypominamy poniżej), a teraz przyszła pora na kolejną porcję wieści.

Tym razem jest to filmik od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Westie, który w swoim materiale przedstawia wszystkie bronie z DLC Nie przejdą. Poznamy statystyki pukawek, zobaczymy je z bliska oraz dowiemy się, jakie warunki trzeba spełnić, by odblokować nowe zabawki.

Zapraszamy do oglądania i komentowania – która nowa broń najbardziej się Wam podoba?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.