Battlefield 1 – data premiery DLC “Nie przejdą” wyciekła do sieci

To jeszcze nieoficjalna wiadomość.

Od kilkunastu dni serwujemy Wam kolejne wiadomości związane z nadchodzącym dodatkiem Nie przejdą do Battlefield 1. Niestety, DICE nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery DLC ograniczając się do stwierdzenia, że otrzymamy je w marcu.

Tymczasem w sieci pojawiła się informacja, jakoby wspomniany dodatek miał zadebiutować 14 marca dla osób posiadających przepustki sezonowe do Battlefield 1 oraz 24 marca dla pozostałych graczy. Owe daty pojawiły się na kanale Battlefield Bulletin w serwisie Twitter, a ich potwierdzeniem ma być poniższa graficzka:

Battlefield 1 – Nie przejdą

Przy okazji przypominamy, co wejdzie w skład dodatku Nie przejdą do Battlefield 1:

  • Nowa grywalna frakcja – armia francuska;
  • Nowy pojazd Behemoth;
  • Nowy tryb gry – Frontlines;
  • Nowa klasa elitarna – The  Trench Raider;
  • Cztery nowe mapy – Verdun Heights, Fort de Vaux, Soissons oraz Rupture;
  • Nowy czołg;
  • 5 nowych broni – Ribeyrolles 1918 (Assault), Sjögren Inertia (Assault), RSC M1917 (Medic), Lebel Model 1886 (Scout) oraz Chauchat (Support);

Tyle w skrócie, jeśli jesteście zainteresowani szczegółami, zachęcamy do zerknięcia poniżej.

Battlefield 1 – gameplay z nowej mapy Fort Vaux, którą dostaniemy w DLC „Nie przejdą”

YouTube’r skrywający się za pseudonimem Westie prezentuje kolejny filmik dotyczący dodatku Nie przejdą do Battlefield 1 (wcześniejsze materiały wrzucamy na końcu wiadomości). DLC wyląduje w marcu na PC, PS4 i Xbox One, choć konkretnej daty jeszcze nie znamy.

Tym razem Westie zabiera nas na mapę Fort Vaux, pozwalając pierwszy raz spojrzeć na rozgrywkę w tej miejscówce.

Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki! – czytamy o wspomnianej mapie na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Battlefield 1 „Nie przejdą”. Tak wygląda nowa mapa Soissons

YouTuber o pseudonimie Westie przygotował ponad 13-minutowy gameplay z dodatku Nie przejdą do Battlefield 1. Możecie dokładnie zobaczyć, jak wygląda nowa mapa w DLC o nazwie Soissons.

Oprócz tego youtuber pokazuje dwa nowe czołgi, które wprowadzają nieco świeżości do rozgrywki.

Dodatek będzie można pobrać w marcu, ale dokładnej daty debiutu jeszcze nie znamy.

Wszystkie bronie z dodatku „Nie przejdą”

Mieliśmy już opis map, które wprowadzi dodatek, mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę z nowego trybu Linia Frontu (przypominamy poniżej), a teraz przyszła pora na kolejną porcję wieści.

Tym razem jest to filmik od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Westie, który w swoim materiale przedstawia wszystkie bronie z DLC Nie przejdą. Poznamy statystyki pukawek, zobaczymy je z bliska oraz dowiemy się, jakie warunki trzeba spełnić, by odblokować nowe zabawki.

Zapraszamy do oglądania i komentowania – która nowa broń najbardziej się Wam podoba?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.