Nowa gra The Walking Dead zapowiedziana. Powitajcie Saints & Sinners

Nowa gra The Walking Dead zapowiedziana. Powitajcie Saints & Sinners
Filmiki z gier Newsy PC

Studio Skydance Interactive przedstawiło szczegóły, trailer oraz gameplay na temat The Walking Dead Saints & Sinners i choć to produkcja VR, zaoferuje naprawdę sporo – różne mechaniki rozgrywki, długą kampanię fabularna, crafting i jeszcze więcej.

The Walking Dead Saints & Sinners może być bardzo ciekawą propozycją dla fanów zombiaczego uniwersum, którzy dysponują goglami wirtualnej rzeczywistości. Gra będzie wspierać urządzenia  HTC Vive, Oculus Rift oraz Valve Index. Data premiery tytułu została ustalona na 23 stycznia 2020 roku.

Saints & Sinners przeniesie nas do Nowego Orleanu i prezentuje się naprawdę nieźle jak na tytuły VR. Mamy tutaj nieskrępowaną swobodę ruchów i widać, że same starcia z wrogami zapewnią nam wiele emocji. Możemy dźgać nożem trzymanym w jednej ręce, a drugą posiłkować się bronią palną. Gdy skończy się amunicja, szybko zaglądamy do naszego plecaka (ekwipunek), z którego dobieramy siekierę. Fajnie wygląda też scena z gameplay’u, kiedy bohater walczy obok pojemnika na śmieci, gdzie leży butelka – łapiemy za szyjkę, robimy tulipana i wbijamy w głowę zombiaka.

The Walking Dead Saints & Sinners ma zapewnić nam kampanię fabularną na około 15 godzin, podczas której będziemy wchodzić w interakcję i innymi postaciami, wytwarzać różne przedmioty i zarządzać ekwipunkiem.

W grze nie zabraknie trudnych wyborów, które wpłyną na przebieg walki, los miasta i innych ocalałych. Nowy Orlean znajduje się w stanie wojny, a żywi nie tylko odpierają umarłych, ale także walczą ze sobą nawzajem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie