Nowa gra Crash Bandicoot pojawia się w ankiecie dotyczącej The Last of Us 2

Bardzo możliwe, że nowa gra z Crashem szykuje silnik do odpalenia.

Od kilku dni w sieci krąży ankieta (PrtSc poniżej), która według takich serwisów jak Gearnuke czy Gamepur, jest rozsyłana do graczy przez azjatycki oddział PlayStation. Ma to związek z nadchodzącymi targami Tokyo Game Show, które rozpoczną się 20 września i potrwają przez trzy kolejne dni.

Ankieta rozpytuje przede wszystkim o The Last of Us 2 – Czy kiedykolwiek słyszałeś o tej grze? Gdzie ją widziałeś lub skąd o niej wiesz? Czy widziałeś trailer gry z E3 2018? Czy zamierzasz kupić? A może nie? Dlaczego?…. 

Standardowe badanie rynku. Jedno z pytań dotyczy jednak gier, w które grałeś. Tutaj należy zaznaczyć tytuły, z którymi mieliśmy do czynienia i są to produkcje obecne na PlayStation 4. Jest jednak wyjątek – na liście pojawia się bowiem Crash Bandicoot Racing.

Jak wiadomo, taka gra nie została jeszcze zapowiedziana i wątpliwe, że w pytaniu chodzi o wyścigi z Crashem z pierwszego PlayStation, które zresztą nazywały się nieco inaczej – Crash Team Racing.

Na liście widnieje również Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, zatem też ciężko powiedzieć, że ktoś się pomylił i wcisnął do odpowiedzi wyścigi zamiast odświeżonej trylogii.

Crash Bandicoot Racing raczej nie powinno znaleźć się na tej liście i możliwy jest scenariusz, że przypadkowo ujawniono nadchodzącą grę z popularnym jamrajem. Czyżby zapowiedź na TGS 2018?

Ankieta The Last of Us 2

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.