Forza 7 z Xbox One X ładniejsza od dwuletnich wyścigów? Porównanie grafiki

Forza 7 z Xbox One X ładniejsza od dwuletnich wyścigów? Porównanie grafiki
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Mieliśmy już niezłe porównanie kiepskiej pogody Forza 7 vs DriveClub, a teraz przyszła pora na kolejny krok w deszczu – Forza 7 vs Project CARS. Podobnie jak za poprzedni, tak i za nowy materiał odpowiada YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.

W przypadku Forza Motosport 7 autor porównania wykorzystał ujęcia z konsoli Xbox One X, pokazane na targach E3 2017. Project CARS został natomiast odpalony na PlayStation 4 Pro w Boost Mode.

Gdzie Waszym zdaniem zła pogoda wygląda bardziej realnie (właśnie to było celem porównania)? Czy już nie ma czego poprawiać po efektach, które widzieliśmy w Project CARS lub w DriveClub?

Forza 7 vs DriveClub

Niemal trzy lata temu DriveClub zachwycił posiadaczy PS4 świetnym systemem pogody, a konkretniej – efektem deszczu. Najnowsza odsłona Forza Motosport 7, pokazana podczas targór E3 2017 na Xbox One X, również potrafi wgnieść w ziemię pod tym względem.

Lecz czy jest lepiej od DriveClub? YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił porównać brzydką pogodę w obu wyścigach, czego efektem jest poniższy materiał. Waszym zdaniem można wyłonić w tym starciu jednoznacznego zwycięzcę? Ujęcia z DriveClub zarejestrowano na konsoli PlayStation 4 Pro, te z Forzy 7 pochodzą z prezentacji gry na nowym Xbox One X.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie