Patryk Vega promuje swój najnowszy film. Niewidzialna wojna to „cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze”

Niewidzialna wojna. Patryk Vega przedstawia swój ostatni polski film
Baza filmów Baza postaci Filmy Newsy Premiery/zapowiedzi

Zaprezentowano plakat filmu Niewidzialna wojna, w którym Patryk Vega opowie… o sobie samym. Produkcja wejdzie do kin jeszcze w tym roku.

Patryk Vega ma przed sobą premierę już tylko jednego filmu w języku polskim. Tą produkcją będzie jego autobiografia, której plakat i oficjalny opis właśnie zadebiutowały w sieci. Opis umiejętnie nakreśla zresztą, czego możemy się tu spodziewać:

„40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: „Pitbull”, „Botoks” czy „Kobiety mafii”? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny – „Niewidzialna wojna”.”

Niewidzialna wojna ma oficjalnie zakończyć polski okres w produkcjach Patryka Vegi. Reżyser planuje bowiem międzynarodową karierę, a jego pierwszym filmem po angielsku będzie The Vor in Law poświęcony postaci Władimira Putina.

Premierę Niewidzialnej wojny wyznaczono na 30 września 2022 roku. Poniżej natomiast zobaczycie obiecany plakat filmu.

Źródło zdjęcia: Facebook

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie