Niewidzialna wojna Patryka Vegi na pierwszym zwiastunie. Premiera autobiografii już wkrótce

Niewidzialna wojna na pierwszym, oficjalnym, pełnym zwiastunie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Niewidzialna wojna, czyli film autobiograficzny Patryka Vegi, otrzymała pierwszy zwiastun. Premiera produkcji już w przyszłym miesiącu.

Tematykę zapowiadanego już przez nas filmu w wyczerpujący sposób określa zamieszczony wraz ze zwiastunem opis dystrybutora:

„To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył. Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi”.

Niewidzialna wojna wejdzie do kin 30 września 2022 roku, a więc już w przyszłym miesiącu. Tymczasem poniżej możecie zobaczyć obiecany zwiastun produkcji:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie