Wiadomo, kto zagra Patryka Vegę w jego autobiografii. Jest nowy plakat Niewidzialnej wojny

Niewidzialna wojna - wiadomo, kto zagra Patryka Vegę
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Pojawiła się wreszcie informacja, kto wcieli się w polskiego reżysera w jego ostatniej polskojęzycznej produkcji. Niewidzialna wojna nadchodzi.

Choć po ujawnieniu wcześniejszego plakatu sami mieliśmy swoje typy – podobnie jak nasi czytelnicy – przewidywania się nie sprawdziły. Patryka Vegę zagra Rafał Zawierucha, aktor z doświadczeniem zarówno w rodzimych produkcjach, jak i tytułach zagranicznych. O Polaku zrobiło się głośno, gdy wcielił się w Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood. Jak widać, jego kariera toczy się dalej – teraz zagra kolejnego polskiego reżysera. Wiadomo już, jak będzie prezentował się w tej roli – dystrybutor Kino Świat ujawnił już nowy plakat produkcji.

Oprócz Zawieruchy w produkcji mają się pojawić Anna Mucha oraz Justyna Karłowska. Niestety szczegóły związane z ich rolami nie zostały jeszcze ujawnione. Niewidzialna wojna trafi do kin 30 września 2022 roku. Obiecany plakat z wizerunkiem Rafała Zawieruchy w roli Patryka Vegi zobaczycie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie