NieR: Automata od dziś w Polsce

NieR: Automata od dziś w Polsce
Newsy PS4

Trochę japońskich klimatów.

Cenega informuje, że od dziś w sprzedaży – równocześnie z europejską premierą – dostępna jest gra NieR: Automata. Tytuł trafił na konsolę PlayStation 4 w angielskiej wersji językowej. Przypominamy, że europejska premiera gry NieR: Automata w wersji na komputery osobiste będzie miała miejsce 17 marca.

NieR: Automata to gra akcji z elementami RPG, która została stworzona we współpracy z Platinum Games – autorami m.in. Metal Gear Rising: Revengeance oraz wysoko ocenianej serii Bayonetta. Opowiada ona historię androidów 2B, 9S oraz A2, które stoczą walkę o odzyskanie postapokaliptycznego świata opuszczonego przez ludzi i zajętego przez mechaniczne formy życia.

Edycja Day One – zawiera alternatywną okładkę z ilustracjami autorstwa Akihiko Yoshidy, a także sześć dodatkowych DLC: Machine Mask Accessory, Grimoire Weiss Pod, Play System Pod Skin, Retro Grey Pod Skin, Retro Red Pod Skin i Cardboard Pod Skin.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie