Nie możecie doczekać się premiery Thiefa? Rzućcie okiem na nowy gameplay

0 komentarzy

W sieci udostępniono 18 minutowy film z rozgrywki.

Eidos Studios postanowiło umilić wszystkim oczekiwanie na grę, z którą fani skradanek wiążą wielkie nadzieje. Zaprezentowany fragment przedstawia pierwszą misję. Osoby wyczulone na najmniejsze spoilery, niech więc czują się ostrzeżone. Grafika, animacja postaci oraz efekty świetlne, z całą pewnością nie rozczarowują. Bazując na dostępnych w sieci materiałach, ciężko sformułować jakieś zastrzeżenia, odnoszące się do strony technicznej gry.

Co jednak najważniejsze, atmosfera także nie sprawia zawodu. Wszyscy miłośnicy ukrywania się w cieniu, powinni być usatysfakcjonowani. Tym bardziej, że twórcy chcąc zapewnić immersję, umożliwiają dalece posuniętą modyfikacje dostępnych opcji. Możemy np. zdecydować się na wyłączenie checkpointów, zmniejszenie szybkości przemieszczania się Garreta czy zwiększenie kosztu strzał. Zarówno niedzieleni gracze jak i rasowi hadrkorowcy, znajdą więc coś dla siebie.

Pierwsze wrażenia redaktorów, którym przyszło przetestować produkt, są pozytywne. Nie doczekamy się raczej tytułu, który zrewolucjonizuje gatunek, ale na pewno możemy liczyć na solidną, rzemieślniczą robotę. Przypominamy, że pozycja pojawi się na komputerach klasy PC i konsolach: PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się