Daniel Craig i Ana de Armas w Nie czas umierać

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Nie czas umierać z rekordem box office w czasie pandemii

Najnowsza odsłona cyklu o Jamesie Bondzie bije rekordy popularności. Nie czas umierać stał się oficjalnie najbardziej dochodowym filmem w czasie pandemii.

Szalejąca już od blisko dwóch lat pandemia koronawirusa dała się we znaki wszystkim, w tym także branży filmowej. Stale powstają jednak nowe filmy, a do tego biją kolejne rekordy. Nie czas umierać, czyli najnowszy tytuł poświęcony agentowi 007, pokonał bowiem dotychczasowego rekordzistę i oficjalnie stał się najbardziej dochodowym filmem z czasu pandemii. Aktualnie zyski ze sprzedaży biletów na nowego Bonda wynoszą 733 miliony dolarów.

Jest to jednocześnie najlepszy wynik filmu w 2021 roku, który może nie zostać już pobity. Realne zagrożenie stanowi już tylko Spider-Man: Bez drogi do domu, prawdopodobny hit z premierą zaplanowaną na 17 grudnia 2021 r.

Poprzednim rekordzistą był film Szybcy i wściekli 9. Kosmiczna odsłona serii zarobiła łącznie 725 milionów dolarów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%