Need for Speed Unbound ze specjalną edycją dla fanów, w której nie znajdziemy gry

Need for Speed Unbound - specjalna edycja nie zawiera nawet gry
Newsy PC PS5 Xbox Series

Need for Speed Unbound doczeka się specjalnej edycji “Creative Subversion Kit”. Nie znajdziemy tam nawet gry, a parę dodatkowych gadżetów dla największych fanów.

Na francuskim Amazonie możemy znaleźć specjalną edycję “Creative Subversion Kit” nadchodzącego Need for Speed Unbound. Nie jest to jednak w żadnym wypadku edycja kolekcjonerska, a raczej dodatkowy zestaw gadżetów. Patrząc jednak na fakt, iż nie znajdziemy w nim gry, ani jakiś szczególnie ciekawych dodatków, cena wydaje się dość wysoka.

Źle na pewno nie jest, choć nie wiem, czy balaklawa pod kask (lub kominiarka, źródła nie mogą się zdecydować czymże to w istocie jest) z zielonym napisem Unbound faktycznie jest aż tak kusząca, iż zasługuje na centralne miejsce w tej edycji. Oprócz niej znajdziemy tu zestaw markerów, 5 naklejek, 24 karteczki do notowania i kolekcjonerskie pudełko oraz steelbooka. W przeliczeniu na złotówki, za całość wychodzi jakieś 139,98 zł.

Być może, jak na edycje specjalne gier, nie jest to aż tak wygórowana cena. Z drugiej jednak strony mowa tak naprawdę o paczce gadżetów, z których najważniejszym wydaje się wspomniana kominiarka. No i warto dodać, iż nie uświadczymy tutaj samej gry. Tę należy zakupić osobno. Ruch być może ma nawet sens – w końcu nie będzie limitowała nas dostępność edycji na platformę, na której nam zależy. To też kwestia gustu, ale jak dla mnie – szału w samym designie nie ma.

Niedawno otrzymaliśmy pełną zapowiedź nowego Need for Speed Unbound. Twórcy posunęli się daleko, bo obiecali nam, że poczujemy się jak “prawdziwi nielegalni uliczni rajdowcy”. Do tego poznaliśmy stosunkowo wysokie wymagania gry w wersji na PC. W tym miejscu znajdziecie kompletną listę aut dostępnych w grze na premierę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie