Need for Speed Unbound wygląda genialnie! Mamy gameplay

Need for Speed Unbound - EA przeprasza fanów za kłótnię na Twitterze
Newsy PC PS5 Xbox Series

EA zaprezentowało dzisiaj konkretny gameplay z najnowszej gry Need for Speed Unbound.

Każda nowa odsłona Need for Speed wzbudza sporo emocji. Nie inaczej jest z nadchodzącym Unbound. Jak to jednak bywa z serią NFS, emocje bywają skrajne, bo oczekiwania graczy są różne.

Tym razem twórcy postawili na komiksową oprawę graficzną, co jest nowością w serii. Auta zyskają dodatkowe animowane efekty na przykład w postaci przerysowanego dymu z opon. Dla mnie tworzy to ciekawy klimat i może stać się konkretnym wyróżnikiem tej odsłony.

Na zwiastunie możemy zobaczyć przy okazji miasto Lakeshore City, w którym toczyć się będzie akcja gry. Premiera Need for Speed Unbound została ustalona na 2 grudnia 2022 roku. Produkcja ukaże się na PC, PS5 oraz Xbox Series S i X.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie