EA przeprasza za wyzywanie fana i nazwanie go „mlecznym mózgiem”

Need for Speed Unbound - EA przeprasza fanów za kłótnię na Twitterze
Newsy PC PS5 Xbox Series

Electronic Arts przyznało, że „poniósł ich hype” na Need for Speed Unbound. Przepraszają za wyzywanie fana i ostatnią, głośną dramę w social mediach.

Przed paroma dniami pisałem o dziwacznej sytuacji, w której oficjalny profil NFS Unbound na Twitterze wdał się w kłótnię z jednym z fanów. Całość jest tak naprawdę dość głupia i skrajnie abstrakcyjna z marketingowego punktu widzenia. Wielu graczy twierdzi, że skoro nowy NFS inspirowany jest „luzackim”, „streetowym” stylem, to social media są właśnie prowadzone w ten sam sposób.

EA przeprasza graczy oczekujących Need for Speed Unbound

Pewien fan negatywnie zareagował na jeden wpis na Twitterze i postanowił dopytać firmę, co tak naprawdę miała na myśli. W odpowiedzi został dość mocno obrażony, z czego na szczególną uwagę zasługuje pojęcie „milkshake brain”. Ja wiem, że można to tłumaczyć na wiele sposóbów – od „jesteś głupi” po „zryta bania”. „Mleczny mózg” czy „masz mlecznego szejka zamiast mózgu” są jednak o wiele bardziej zabawne. Rzecz jasna, nie dla samego, poszkodowanego fana.

Wpisy już wcześniej usunięto, ale możecie się z nimi zapoznać w tym miejscu. Teraz EA zdecydowało się przeprosić fana i wszystkich innych, których cała kłótnia mogła poruszyć. W osobnym wpisie przyznano się do pomyłki.

Przyznajemy, że daliśmy się nieco wciągnąć w szum związany z premierą i niektóre z naszych ostatnich odpowiedzi w mediach społecznościowych przekroczyły granicę. Przepraszamy tych fanów, których zdenerwowaliśmy. Zrobimy to lepiej. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

– czytamy na Twitterze Need for Speed Unbound

No i… to tyle. Fani już zrobią z tym, co chcą. My jednak przypominamy, że nowy NFS debiutuje wkrótce, bo 2 grudnia 2022 roku. Tytuł już można wstępnie pobierać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie