Pobieraj dzisiaj Need For Speed ​​Unbound, które ma premierę 2 grudnia

Need for Speed Unbound
Newsy PC PS5 Xbox Series

Niektórzy gracze zamawiający Need For Speed ​​Unbound w przedsprzedaży, mogą już dzisiaj zacząć ładować pliki na dysk swojego sprzętu. Rusza pre-load!

Choć premiera Need For Speed ​​Unbound dopiero 2 grudnia, dzisiaj część z Was może mieć wyścigi u siebie w domu. Oczywiście nie zagramy w nie do czasu premiery, lecz pobierając pliki wcześniej, odpalimy silnik tuż po debiucie gry.

Need For Speed ​​Unbound – od kiedy można pobierać?

Kto zamówił grę w przedsprzedaży na Xbox Series X|S lub PC (za pośrednictwem aplikacji EA), może rozpocząć wstępne ładowanie danych na dysk od dzisiaj. Dotyczy to każdej edycji gry. Jeśli natomiast złożyliście pre-order na Steam lub w PlayStation Store, dostęp do plików gry otworzy się przed Wami między 27 a 30 listopada, w zależności od posiadanej edycji. Tak przedstawia się szczegółowy harmonogram wraz z godzinami:

  • PC (Steam) Edycja standardowa lub Palace: 28 listopada o 17:00
  • PC (aplikacja EA) Edycja standardowa lub Palace: 24 listopada o 17:00
  • PS5 Edycja standardowa: 30 listopada o 8:00 / Palace Edition: 27 listopada o 8:00
  • Xbox Series X|S Edycja standardowa lub Palace: 24 listopada o 17:00

Warto dodać, że jeśli kupiłeś przedpremierowo wersję Palace Edition, możesz wypróbować grę trzy dni przed jej premierą. Więcej, nawet jeśli nie złożyłeś pre-ordera, możesz pograć w NfS Unbound przez 10 godzin za darmo w ramach subskrypcji EA Play lub Game Pass Ultimate. Godziny udostępnienia traiala są takie same jak przy wczesnym dostępie, czyli 29 listopada, 8:00.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie