Kultowa seria jeszcze raz. EA pokazuje zwiastun premierowy!

Zapraszamy do oglądania.

Już dzisiaj część z Was może pograć w Need for Speed Payback (tutaj szczegóły!), podczas gdy reszta graczy musi czekać do premiery, zaplanowanej na 10 listopada tego roku. Tytuł wjedzie tego dnia na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Premiery gier w listopadzie. 11 gier, których nie można przegapić

Czekacie? To odpalajcie premierowy zwiastun wyścigów, który właśnie wylądował w sieci.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. W tym raju dla hazardzistów Familia rozdaje karty, a stawki są zawsze wysokie.

Bierz udział w różnorodnych wyzwaniach i zawodach jako Tyler (Racer), Mac (Showman) i Jess (Wheelman). Każdy kierowca musi stawić czoła wyścigom, misjom i wyzwaniom, by zasłużyć sobie na szacunek półświatka Valley i móc wystartować w ostatecznym wyścigu, który położy kres rządom Familii.

Twoje auto jest zawsze w centrum wydarzeń. Twórz wyjątkowe auta, których wygląd i osiągi możesz modyfikować bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wyciśnij z nich jak najwięcej podczas dynamicznych ucieczek przed policją. Ścigaj się z innymi kierowcami po ulicach lub w terenie, na tle kanionów, pustyń, gór i zgiełku miasta. Podnoś stawkę, stawiając dodatkowe nakłady waluty gry na różne zawody, wyzwania i misje, aby pomnożyć swoją wygraną lub przegrać wszystko.

Daj się poznać jako król szos! Korzystaj z rekomendacji Autologa, by łączyć się i rywalizować ze znajomymi oraz – po raz pierwszy w historii serii – z potencjalnymi rywalami. Twój ranking zapełni się wynikami graczy o zbliżonym do twojego poziomie umiejętności, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jak radzisz sobie na tle innych.

Źródło: EA

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.