Need for Speed Heat – szybsze wgrywanie kosztem efektów graficznych. Patch 1.4

Ghost Games wpuściło na pokład Need for Speed Heat nową aktualizację. Patch 1.4 to naprawdę oczekiwane i pożądane przez fanów gry poprawki.

Update 1.4 do Need for Speed Heat pojawił się dzisiaj na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jak podają deweloperzy, aktualizacja waży 854 MB, choć wielkość pliku może się różnić w zależności od platformy.

Patch 1.4 do Need for Speed Heat – zmiany:

Nowa łatka skraca długie wczytywanie przed rozpoczęciem wyścigów, ale pewnym kosztem:

Zgłaszaliście długie ekrany ładowania przed rozpoczęciem wyścigów, więc staraliśmy się je skrócić. Mamy nadzieję, że zauważysz tę poprawę, ale możesz także zauważyć coś innego. Gdy uruchomisz grę po aktualizacji, efekty wizualne będą mniej spektakularne podczas wstępu i rozpoczęcia nocnego wyścigu. Mówiąc dokładniej, nie będzie żadnych fantazyjnych świateł, dymu, ognia ani samochodów widzów. Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie, chcieliśmy poprawić stabilność i skrócić czas ładowania w krótkim okresie, a naszym celem jest przywrócenie wspomnianych efektów w przyszłej aktualizacji.

Aktualizacja wprowadza wiele poprawek i rozwiązuje problem braku nagród, na który narzekali niektórzy gracze. Zajęto się również zgłaszanym błędem z synchronizacjąInventory. Jeśli wcześniej z garażu zniknęło Wam jakieś auto, teraz będziecie mogli je odzyskać.

Deweloperzy obiecują również, że po aktualizacji nie doświadczymy już tylu awarii gry i wyrzucania do pulpitu. Naprawiono też problem, w wyniku którego przy pierwszym uruchomieniu triala mógł pojawić się czarny ekran. Zlikwidowano brak możliwości zapraszania członków zespołu przez funkcje wyszukiwania oraz naprawiono błąd, w wyniku którego użycie określonego kontrolera na PC mogło spowodować awarię gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: