Klucz za darmo dają, to biorę. Otwiera dodatek do Need for Speed rozdawanego w PS Plus

PS Plus - Need for Speed Heat
Newsy PS4 PS5

Zapewne wiele osób pobrało Need for Speed Heat, które można obecnie dodawać do biblioteki w ramach PS Plus na wrzesień. A chcecie coś jeszcze za darmo?

Need for Speed Heat to jedna z gier wrześniowej oferty PS Plus. Możemy pobierać wyścigi do 4 października, bo wtedy zacznie obowiązywać PS+ na październik i szansa na drifty za free przepadnie. Niech nie przepadnie Wam również szansa na darmowy klucz do mapy wyścigów!

Need for Speed Heat – Klucze do mapy. Za darmo

Wystarczy przejść do PS Store (kliknij tutaj), by odebrać dodatek do NfS za darmo. Znacznie przyśpieszy on poznawanie świata gry.

Wrzuć wyższy bieg dzięki kluczom do mapy Need for Speed Heat. Wszystkie elementy kolekcji, miejsca i aktywności w każdej dzielnicy zostaną błyskawiczne ujawnione, więc nie musisz już zwalniać, żeby odkrywać wszystko samodzielnie. Od kryjówek po sztukę uliczną – wszystko jest widoczne i szybciej dostępne!

Opis dodatku z PS Store
Need for Speed Heat – Klucze do mapy

Dajcie znać, czy pobraliście wyścigi i skorzystacie z okazji na darmowy kluczyk do mapy!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie