EA ujawnia, który Need For Speed jest najpopularniejszy w tej generacji

I tak – chodzi oczywiście o ostatnią odsłonę, czyli Need For Speed Heat. EA dziękuje graczom za wsparcie oraz za to, że postanowili stanąć na linii startu i odpalić silniki.

Need For Speed Heat rewelacyjny nie jest, lecz i tak jest najlepszy. EA ujawnił, że jeśli chodzi o odsłony serii na tej generacji konsol, Heat może się pochwalić największą liczbą graczy w pierwszym tygodniu po premierze. Szkoda, że nie podano żadnych cyferek, zatem nie wiemy, o ile długości Heat wyprzedził poprzednie części.

Pod uwagę brano obecną generację, zatem Heat wygrał z takimi częściami jak Need for Speed Rivals (2013), Need for Speed (2015) oraz Need for Speed: Payback (2017). Waszym zdaniem Heat rzeczywiście bije na głowę wspomniane odsłony? Recenzje pokazały, że choć grze daleko do ideału, posiada świetny zręcznościowy model jazdy, zróżnicowany gameplay oraz licencjonowane samochody. Po stronie minusów są sprawy techniczne, jak spadki płynności, a do tego recenzenci wytykali czasem inteligencje wirtualnych policjantów.

Serwis IGN podkreślał w podsumowaniu swojej recenzji, że Need for Speed Heat to mozaika istniejących pomysłów i z pewnością jest to najbardziej imponująca gra Need for Speed od lat.

Przypominamy, że w NfS Heat, za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą kierowcy ryzykują, budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: