Bierz za darmo dostawę z czarnego rynku w Need for Speed Heat

Need-for-Speed-Heat
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Odbierz za darmo dodatek do rozdawanego niedawno w PS Plus tytułu Need for Speed Heat. Prezent jest dostępny również dla posiadaczy konsol Xbox.

Zapewne wielu z Was pobrało we wrześniu Need for Speed Heat w ramach oferty PS Plus. Albo posiadacie wyścigi z abonamentu Game Pass. Jakby nie było, każdy może zaoszczędzić 25 zł. To wartość dodatku do gry, który teraz jest dostępny za darmo.

Potężny McLaren F1 za darmo w Need for Speed Heat

W PS Store oraz Xbox Store trwa promocja na dodatek nazwany „Need for Speed Heat – McLaren F1 z dostawy z czarnego rynku„. W sklepie Microsoftu pojawiła się ponadto wzmianka, że do końca okazji pozostało 5 dni. Zatem mamy czas, by przypisać DLC do swojej biblioteki, do 17 października. Najpewniej dotyczy to również posiadaczy PlayStation. Cena została ścięta o 100%, zatem pobieramy za darmo!

Co wprowadza rozdawany dodatek? Oto opis z karty produktu:

Do portu w Palm City dotarła nowa dostawa. Zdobądź McLarena F1 z dostawy z czarnego rynku i pobij wszystkie rekordy w serii wyjątkowych wyzwań. Zyskaj także nowe, wyjątkowe części do personalizacji, stroje postaci, dodatki kosmetyczne i dekale jako nagrody!

Opis dodatku z PS Store

Tak autko prezentuje się w akcji:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie