Need for Speed Heat – kampania fabularna i wyścigi. Gameplay w 4K

W sieci wylądowało sporo nowej rozgrywki z Need for Speed Heat. Możemy zerknąć na tryb kariery (kampanię fabularną), samochody oraz oczywiście szaleńcze wyścigi.

Niedawno mogliśmy zobaczyć całą mapę świata Need for Speed Heat, a teraz pora na kolejne materiały – tym razem mamy dla Was gameplay w 4K.

Na poniższych filmikach możecie podejrzeć m.in. pierwsze minuty kariery z Need for Speed Heat, jest trochę ścigania się nocą oraz spojrzenie na 10 najlepszych samochodów.

Data premiery wyścigów została zaplanowana na 5 listopada tego roku. Wtedy to odpalimy silniki na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Deweloperzy obiecują nam duże miasto, które zwiedzimy nie tylko w nocy, lecz również podczas dnia.

Za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą kierowcy ryzykują, budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.
Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: