Naughty Dog szykuje się do ogłoszenia nowe gry? Firma zmienia logo

Naughty Dog może szykować się do zapowiedzi nowej gry
Newsy PC PS4 PS5

Naughty Dog zmieniło swoje logo na platformach społecznościowych. Fani już teraz spekulują, że niebawem poznamy informacje o nowej grze studia.

Naughty Dog, studio odpowiedzialne za wielkie hitowe produkcje pokroju The Last of Us czy Uncharted być może szykuje się do zapowiedzi nowej gry… Albo i nie. Fani puszczają wodzę fantazji już teraz, ale nic nie jest pewne. Istnieje jednak szansa, że za niecały tydzień dowiemy się o planach twórców czegoś konkretniejszego.

Naughty Dog z nową grą na The Game Awards 2022?

Jeżeli śledzicie poczynania cenionych deweloperów na różnych platformach społecznościowych, zapewne zauważyliście, że twórcy zmienili niedawno swoje logo. Oczywiście wciąż mają tę samą znaną graczom “łapę”, ale tym razem zrobiona jest z lodu. Choć wielu fanów studia wyczekuje informacji o kolejnych grach, cała sprawa może być znacznie prostsza, niż się wydaje.

Większość graczy liczy na to, że Naughty Dog szykuje się w ten sposób do zapowiedzi nowej gry. Być może chodzi o jakieś IP osadzone w zimowym settingu, co tłumaczyłoby lód. Inną opcją jest możliwość ujawnienia The Last of Us Factions albo informacji na temat TLoU Part I na PC. Odpowiedź może być niestety prozaiczna.

Jest też szansa, że ta niewielka i kosmetyczna zmiana dotyczy wyłącznie zmiany pory roku. W końcu wkroczyliśmy w grudzień, szykują się śnieżyce, a i Boże Narodzenie coraz bliżej. Być może jednak deweloperzy swoim nowym logo nawiązują do premiery God of War Ragnarok, ale to byłoby trochę dziwne, bo tytuł ukazał się już nieco wcześniej. Osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby i tak jakaś zapowiedź miała miejsce na The Game Awards 2022. W końcu szykuje się wielkie wydarzenie (z bardzo imponującymi nagrodami), a PlayStation nie ma praktycznie żadnej konkretnej zapowiedzi na 2023 roku, jeżeli chodzi o exclusivy na PS5.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie