Steam Deck za darmo co minutę. Valve dosłownie rozdaje konsole

Steam Deck Refurbished już od 1349 zł! Tanie oferty na konsolę
Newsy PC

Steam Deck okazało się świetnym sprzętem, ale nie każdy się nim zainteresował. Teraz jednak jest ku temu sposobność, bo możemy zdobyć go za darmo.

Valve ma gest! Firma postanowiła w wyjątkowy sposób celebrować tegoroczne The Game Awards, dlatego też każdy ma szansę na wygranie konsoli. Jest jednak haczyk, bo nasze szanse zależą wyłącznie od… szczęścia. No i oczywiście musimy oglądać wydarzenie, które odbędzie się w nocy i do tego trwać może dość długo.

Valve rozdaje Steam Deck za darmo

The Game Awards 2022 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie. Sporo osób uważa, że właśnie w jego trakcie poznamy nadchodzące gry ekskluzywne na PS5. Swój udział na pewno będzie miał też Hideo Kojima (zapewne przyjdzie z horrorem), a i Alan Wake 2 jest niemal pewnikiem. Jeżeli to za mało, aby Was zachęcić, być może skuteczniejsze będzie Valve. Otóż firma zdecydowała się dosłownie rozdawać Steam Deck za darmo!

Szkopuł tkwi w tym, że musimy oglądać transmisję live, która odbędzie się 9 grudnia o godzinie 1:30 czasu polskiego. Całość może trwać nawet 3 godziny (jak w ubiegłym roku), więc niemal 200 osób dostanie konsolę. Steam Deck losowany będzie wśród widzów co minutę. Cała akcja dotyczy wyłącznie graczy z USA, Unii Europejskiej oraz Kanady. Musimy jednak mieć aktywne konto na Steam, które nie dostało żadnego bana ani innych “kar”.

Oznacza to, że Valve weźmie pod uwagę wyłącznie te konta na Steam, które dokonały dowolnego zakupu na platformie w okresie między 14 listopada 2021 roku a 14 listopada 2022 roku. Ma to celu weryfikację, czy aby na pewno nie założyliśmy konta, aby zwiększyć szanse na wygraną. Do tego musimy zarejestrować się na stronie wydarzenia oraz oglądać live’a poprzez Steam.tv. Życzę szczęścia!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie