Najszybszy sport samochodowy na nowym zwiastunie GRID: Autosport

Już 27 czerwca odpalimy silniki. Tymczasem możemy zobaczyć nowy filmik z gry, który serwuje nam studio Codemasters.

GRID: Autosport pozwoli nam wcielić się w zawodowego kierowcę. Oprócz jazdy z zawrotną prędkością będziemy zmuszeni zadbać o własną karierę, np. pozyskując sponsorów. Producenci obiecują też sporo dłubania w ustawieniach samochodów oraz rozbudowany tryb multiplayer.


W grze nie zabraknie również znanych torów. W sumie przyjdzie nam stanąć na starcie aż 22 lokacji. Pełną listę tras znajdziecie TUTAJ.

Najnowszy trailer, który właśnie pojawił się w sieci, traktuje o dyscyplinie open wheel, czyli wyścigach bolidów. Filmik został okraszony komentarzami prawdziwych kierowców. – Wyścigi bolidów to najszybszy sport samochodowy – podkreśla Will Buller. – Niezbędna jest precyzja, wszystko musisz wykonać idealnie. Margines błędu jest bardzo mały – dodaje.

Przekonamy się o tym na własnej skórze w dniu premiery gry, czyli 27 czerwca. GRID: Autosport pojawi się na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Będzie też wersja na PC. Jeśli zastanawiasz się, czy Twój blaszak to uciągnie, zobacz, jakie są wymagania sprzętowe gry. Poniżej obiecany zwiastun. Zapraszamy do oglądania.

GRID: Autosport i szaleńcza jazda bolidami

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet