Najpierw stworzyli Symulator Zegara, a teraz to

estiman
Filmiki z gier Mobile Newsy PC Wideo

Gra o szacowaniu? Czemu nie!

Kool2Play, twórcy cieszącego się uznaniem Clock Simulator, proponują minimalistyczną grę zręcznościową, która nagradza refleks i bystre oko. Estiman trafiła na Steam, iOS i Androida.

Estiman, nowa, dynamiczna i angażująca gra zręcznościowa z oryginalnym pomysłem na rozgrywkę bazującą na intuicji i zdolności szacowania to najnowsze dzieło niezależnego studia Kool2Play z Warszawy. Gra dostępna na Steamie, iOS App Store i Android Google Play.

Każdy kolejny etap to trudniejsza łamigłówka. Kluczem do sukcesu jest wyłączenie analitycznego umysłu i zdanie się na intuicję, oraz naturalną zdolność szacowania, z której codziennie korzystamy nieświadomie w wielu sytuacjach. Sprawny gracz może w nieskończoność zwiększać combo i liczbę otrzymywanych punktów. Urzekająca, minimalistyczna grafika i ambientowa muzyka pieszczą zmysły, a dostosowujący się do gracza poziom trudności zamienia prosty pomysł we wciągającą i satysfakcjonującą zabawę. Estiman to kolejny prosty pomysł, który zespół Kool2Play ubrał w angażującą i odprężającą rozgrywkę.

Gra w wersji na Windows, Mac OS X i Linuxa kosztuje jedyne 1 euro na Steamie, zaś wersję mobilną można pobrać za darmo, w sprawdzonym modelu Free to Play na iOS App Store i Android Google Play. Twórcy gry, Kool2Play, to kreatywny zespół, który ma na koncie tak oryginalne gry, jak zaskakująco angażujący, ulubiony przez graczy Clock Simulator (93% pozytywnych opinii na Steamie), pozbawiona przemocy kosmiczna gra akcji – Hyperide, czy też wyróżniony w Google Play Indie Collection niepowtarzalny melanż motywów fantasy i science-fiction – Dungeons and Aliens.

Źródło: Materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie