Najlepsze filmiki z gier [#66]. Przygotowanie do premiery Sniper: Ghost Warrior 3, Get Even i trochę kart

Mamy dla Was nasze kolejne zestawienie. Jest co oglądać!

Wakacje powoli dobiegają końca, a to również oznacza, że jedna z większych imprez branżowych zaczyna zamykać drzwi przed zwiedzającymi. Mowa o Gamescomie organizowanym w niemieckiej Kolonii. Gamescom dostarczył nam sporo interesujących materiałów, które pewnie wielu z Was widziało. My wybraliśmy nie tylko te z niemieckiej imprezy. Zresztą zobaczcie sami.

Polski deweloper przedstawił spory fragment rozgrywki ze Sniper: Ghost Warrior 3. To nie tylko oglądanie, lecz również spora dawka wiadomości, ponieważ filmik został opatrzony komentarzem Tomasza Pruskiego, czyli starszego projektanta poziomów w CI Games. Jak możemy zobaczyć/usłyszeć, każdą misją rozpoczniemy z bezpiecznego miejsca (safe house), w którym uzbroimy naszą postać, a następnie zaglądając do laptopa, wybierzemy zadanie. Po opuszczeniu kryjówki, zawsze znajdziemy przed nią pojazd, pozwalający w szybki sposób dotrzeć w pobliże celu.


Na drugiej stronie znajdziecie coś od polskiego studia. I nie będzie to Wiedźmin.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • Gryzc

    Przyłożę parę groszy do oceny tej gry. Otóż tak dziwne dla mnie są “sejf hausy” ale to w większości gier mnie odrzuca, . Za to podoba mi się crafting i wybór stylu walki w terenie, jest to duży atut, grafika ładna, co widać po różnorakich detalach, jak ruszająca się trawa czy refleksy i cienie. Ale jak wyżej. Zobaczymy jak się pokaże na rynku.

  • sciemka

    Fajnie się zapowiada. Graficznie też niczego sobie. Trawa się rusza a w aucie zauważalna zmiana położenia wskaźników. Duży plus, zadbano o detale. Trochę mnie zastanawia jak to wszystko będzie wyglądać w trakcie rozgrywki, ta cała zmiana trybów gry, latanie dronem, składnie broni. Zapowiada się ciekawie ale zobaczymy.

    • “graficznie tez niczego sobie” tylko tyle? Moim zdaniem graficznie jest bardzo dobrze. I muzycznie. cała resztę to trudno oceniać bo mimo wszystko to tylko zajawki całości, sygnały, przecieki. Rozgrywki nei sposób iocenić zanim się ze dwa dni nie pogra;)) Grafikę i muzykę już na tym etapie można i moim zdaniem wypada to dużo lepiej niż “niczego sobie”. Z naciskiem – jak dla mnie – na muzę. te tryby to też dobry pomysł, zobaczymy jak zrealizowany.

10 Shares
Share10
+1
Tweet