Muzyka z Wiedźmina 3 przypadła Wam do gustu? Posłuchajcie, co Przybyłowicz nagrywa do Seven: The Days Long Gone

Muzyka z Wiedźmina 3 przypadła Wam do gustu? Posłuchajcie, co Przybyłowicz nagrywa do Seven: The Days Long Gone
Filmiki z gier Newsy PC

Liczymy na niezły soundtrack.

Seven: The Days Long Gone to gra RPG w klimatach science-fiction, za którą odpowiadają rodzime studia IMGN.PRO oraz Fool’s Theory.

Tytuł zostanie napędzony przez technologię Unreal Engine 4 i przedstawi akcję z rzutu izometrycznego. Gracz wcieli się natomiast w złodzieja imieniem Teriel, przyjmującego zlecenia na terenie Imperium Vetrall. To ogromne mocarstwo zbudowane na gruzach wymarłej cywilizacji, którą tysiąc lat wcześniej spotkał kataklizm, cofając ludzkość pod względem technologicznym do czasów średniowiecza.

Przy Seven: The Days Long Gone pracuje naprawdę mocna ekipa, a wśród ludzi zasilających wspomniane studia znajdują się osoby, które wcześniej grzebały przy Wiedźminie 2, Wiedźminie 3 czy Kholat.

Muzykę do Seven: The Days Long Gone komponuje natomiast znany fanom wiedźmińskich dźwięków Marcin Przybyłowicz. Udostępnił on właśnie pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej produkcji. Słuchajcie i czekamy na Wasze opinie! Poniżej wrzucamy również gameplay samej gry, która powinna pojawić się jedynie na PC w 2017 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie